28 Mart 2016 Pazartesi

#BİRMUCİZEDİRKADINOLMAK ETKİNLİK SPONSORLARI

        Herkese Merhabalar ;

    12 Mart 'da Sevgili Yasemincim İstanbul'da #birmucizedirkadinolmak etkinliğini yaptı. Etkinlikten sonra ellerimiz kollarımız dolu döndük. Birçok firma Yaseminin etkinliğine sponsor olmuştu. Yaseminciğimin emeklerine ve etkinlikte bizlere sponsor olan firmalara çok teşekkür ediyorum.
Etkinliğin ilk yazısını okumadıysanız ; buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


         Bakalım bizlere hangi firmalar sponsor olmuş ?


                     LİBROS YAYINLARI : 
    Libros Yayınevi bizlere , " Şişman Kızın İtirafları " adlı kitabı yollamış. Yazar ; hepimizin kilo takıntılarını , eğlenceli hikayelerle anlatıyor. En kısa zamanda okuyacağım. Teşekkür ediyorum :)

İnstagramları : https://www.instagram.com/librosyayinlari/


                                                                                                  BEBAK :

                                       Bebak firması bizlere , yeni çıkardıkları 50 SPF içeren güneş kremlerinden yollamış. Yaz - Kış demeden UV ışınlarından cildimizi korumamız gerekiyor. Yüksek koruma içerdiği için beyaz tenliler de rahatlıkla kullanabilir. Güneş kremlerinizi sürmeyi unutmayın kızlarr :)  Bebak 'a teşekkür ediyorum.

İnstagramları : https://www.instagram.com/bebakacibadem/
Sayfaları : http://www.bebak.com.tr/


                                                    DERMOKİL :
     Dermokil firması bizlere ; deneme boylarında saç dökülmelerine karşı şampuan , el kremi , meşur kil maskelerinden ve yeni çıkardıkları 7 etkili cilt bakım kürünün tester ını yollamış. Yeni bir ürün olduğu için de fazlaca merak ediyorum. Kullandıktan sonra yorumlarımı sizlerle paylaşırım. Teşekkür ediyorum kendilerine :)

İnstagramları : https://www.instagram.com/dermokil_kozmetik/
Online Satış Sayfaları : http://www.dermokilshop.com/


                                                           KNORR :
    Knorr firması oldukça bonkör davranmış ve bizlere birçok çeşitte ürün yollamış. Ürünler arasında köfte harcı , tavuk çeşnisi , ezogelin çorba ve yeni çıkardıkları erişteli çorba var. Ailecek sevdiğimiz ve güvendiğimiz bir marka. Çok teşekkür ediyorum :)

İnstagramları : https://www.instagram.com/herkessofraya/
Sayfaları : http://www.herkessofraya.com/


                                            TUĞBA KURUYEMİŞ :
   Tuğba Kuruyemiş firması bizlere ; narlı lokumlarından , karışık çerezlerinden ve türkkahvelerinden yollamış. İzmir'e gittiğimde ilk defa bu markanın ayçekirdeğinden yemiştim. Oldukça lezzetli ve tazeydi. Türkkahvesini pek sevmememe rağmen deneyeceğim. İstanbul'da İstiklal Caddesinde Mac mağazasının karşısında yerleri var. Ayrıca Bakırköy ve Kapalıçarşı'nın içinde de 2 şubeleri var. Eğer yolunuz oradan geçerse mutlaka bakın. Çok teşekkür ediyorum :)

İnstagramları : https://www.instagram.com/tugbakuruyemis/
Sayfaları : http://www.tugbakuruyemis.com.tr/


                                                FONEX KOZMETİK :
    Fonex firması bizlere saç bakımıyla ilgili çeşitli ürünler yolladı. Bana zeytinyağlı saç maskesi denk geldi. Genel olarak saç maskelerini çok seviyorum. Saçlara gerçekten bakım yapıyorlar. Fonex 'in daha önce saç jölesini ve sıvı sabunlarını kullanmıştım. Elimdeki saç maskesi bittikten sonra bu maskeye geçmeyi düşünüyorum. Teşekkür ediyorum kendilerine :)

İnstagramları : https://www.instagram.com/fonex_kozmetik/
Sayfaları : http://fonex.com.tr/


                                          MEDİWELL / ŞANLI İLAÇ :
     Blogger dostu Mediwell firması da etkinlikte bizleri yalnız bırakmadı. Severek kullandığım 5 farklı aromalı lipbalmlarından ve manikür setlerinden yollamışlar. Benim favori aromam " Tutti Frutti " olan. Manikür seti de manikürünüzde işe yarayacak tüm ürünleri barındırıyor. Çekiliş yaptığımda sizlere de bir tane hediye vermek istiyorum bu manikür setinden. Çok teşekkür ediyorum kendilerine. Bu arada yeni ürünler çıkardılar. Sayfalarından bakım kremlerine mutlaka bakın :)

İnstragramları : https://www.instagram.com/mediwelltr/?hl=tr
Sayfaları : http://www.mediwell.com.tr/urunkategori/8/kozmetik-urunleri.html


                                          LE PETIT MARSEILLAIS :
      Le Petit Marseillais firması bizlere tüm ürün çeşitlerinden yollamış. Paketi gördüğümde açıkçası çok mutlu oldum. İnstagramda görüyordum fakat ürünlerini almak bir türlü nasip olmamıştı. Tüm ürünlerini deneyeceğim için mutluyum. Doğal içerikli ürünlerinin olması da ayrı bir güzel. Ürünlerine Watsons , Gratis , Rossmann ve marketlerden ulaşabilirsiniz. Kendilerine çok teşekkür ediyorumm :)

İnstagramları : https://www.instagram.com/lepetitmarseillaispl/
Sayfaları : https://www.watsons.com.tr/le-petit-marseillais-watsonsta.aspx?pageID=220&nID=310


                                                 BALPARMAK :
     Balparmak firması bizlere , yeni formüllü ballarından yollamış. Kutunun içerisinde 7 kullanımlık ürün bulunuyor. Bildiğiniz üzere propolis çok önemli bir madde. Birçok hastalıkta tedavi olarak kullanılıyor. Çocukların gelişiminde de önemli bir rol oynuyor. Tarçın , zencefil , karabiber de boğaz ağrılarına çok iyi geliyor. Bu ürünü ister çayınıza ister kaşığa dökerek tüketebilirsiniz. Boğaz ağrılarına birebir , kış aylarının vazgeçilmezi. Çok teşekkürler :)

Facebookları :  https://www.facebook.com/Balparmak/
Sayfaları : http://www.balparmak.com.tr/

  
                                                     EEOSE LABS :

   Eeose benim çok sevdiğim bir marka. Özellikle kaş ve kirpik bakım serumları gerçekten işe yarıyor. Eeose firması bizlere , ipek kozaları ve uzamayan saçlar için şampuan yollamış. Özellikle ipek kozasını çok merak ediyorum. Teşekkür ediyorum kendilerine :)

Sayfaları : http://www.eeose.com/


                                                           LAV :   
  Lav firması da yine bildiğim firmalardan biri. Kaselerini severek kullanıyoruz. Firma bizlere , bu çok şirin 12 'li çay setinden yolladı. Çay setinin modeli " Melodi ."  Aslına bakarsanız ; çeyizime mi kaldırayım yoksa şimdi kullanayım mı bilemedim çünkü çok güzeller. Ama sanırım dayanamayıp şimdiden kullanmaya başlayacağım :) Kendilerine bu güzel çay seti için teşekkür ediyorum :)

İnstagramları : https://www.instagram.com/lavturkiye/
Online Satış Sayfaları : https://www.lav.com.tr/online


                                FRUİTFLOWERS / TATLİMOCOM :    Fruitflowers firması da blogger dostu firmalardan birisi. Neredeyse çoğu etkinliğe güzel meyve sepetleri , kekleri ve trufflarıyla sponsor oluyorlar. Bence Türkiye'de işini iyi yapan nadir firmalardan biri. Etkinlikte bizlere Lezzet kutularından yolladılar. Daha önce de bana çikolata meyvelerinin de olduğu büyük bir kutu yollamışlardı. Gerçekten çok lezzetliler. Özellikle çikolata kaplı meyveleri ayrı bir güzel yahu :) Mahmut Bey 'e çok teşekkür ediyorum :)

İnstagramları : https://www.instagram.com/tatlimocom/
Online Satış Sayfaları : http://www.fruitflowers.com.tr/


                                                      UFRESH :
    Ufresh firması bizlere , incir kurularıdan yollamış. Ben incirin yaş halini de kuru halini de çok seviyorum. Oldukça faydalı meyvelerden biri. Yine diyetlerde ara öğünlerde kuru meyvelerden atıştırmak oldukça sağlıklı. Unfresh firması da birçok meyvenin kurusunu özel vakumlu poşetlerinde satışa sunuyor. Paketinde kilitli bir sistem olması , açıldıktan sonra bozulmasını engelliyor. Ayrıca alışverişlerde kullanabilmemiz için bizlere %10 'luk bir indirim kodu yollamışlar. Doğal meyve kuruları arayanlar sitelerine bir bakmalılar. Çok teşekkür ediyorum :)

Online Satış Sayfaları : http://www.ufresh.com.tr/


                                   ZULU / ATIŞTIRMALIK KURU ET :
   Zulu firmasıyla ilk defa etkinlikte tanıştım. Firma yetkilisi , etkinlikte bizlere firmalarını tanıttı. Ayrıca verdikleri broşürlerde de yeterli açıklamalar vardı. Şuan acılı ve acısız 2 çeşit olarak satıyorlar. Arabada ya da dışarda acıktığınızda yiyebileceğiniz , protein oranı %52 olan bir atıştırmalık. Daha ayrıntılı bilgi için sitelerini inceleyebilirsiniz. Böyle yenilikçi bir ürünle beni tanıştırdıkları için kendilerine teşekkür ediyorum :)

Sayfaları : http://www.zulu.com.tr/

       
        Etkinlikte Zulu firması ile ilgili çektiğim küçük bir video ;                                         MURATBEY PEYNİRLERİ :
   MuratBey peynirleri hem masalarımızı hem de ikram köşesini ürünleriyle şenlendirdi. Hepimize 2 farklı çeşit peynir yollamışlar. Ayrıca 4 şanslı kişiye çekilişle peynir paketi verildi. Kaşar peyniri ve burgu peyniri dışında peynir yemiyorum ama etkinlikte ikram köşesinde tam yağlı peynirlerinden denedim ve çok beğendim. Kahvaltılarımızda afiyetle yiyeceğiz. Kendilerine çok teşekkür ederim :)

İntagramları : https://www.instagram.com/muratbeypeynir/?hl=tr
Sayfaları : http://www.muratbey.com.tr/


                      
                                   PAKMAYA / MUTFAĞIN YILDIZI :
    Pakmaya ' nın ürünlerini hem annem hem ben severek kullanıyoruz. Pudingleri , kakaosu , mayaları favorimiz. Etkinlikte bizlere , yeni çıkardıkları pudinglerinden yollamışlar. Diğer markalarda olmayan güzel tatlarda pudingler mevcut. Yaptıktan sonra sunumlarını instagramda mutlaka paylaşacağım. Çok teşekkür ediyorum :)

İnstagram : https://www.instagram.com/mutfaginyildizi/
Sayfaları : http://www.pakmaya.com.tr/


                                                  ELVAN GIDA :
   Elvan Gıda firması bizlere Today kruvasanından , minik karamelli waffle larından ve yeni çıkardıkları Fondante karamel dolgulu çikolatalarından yolladılar. Çikolatalarını ilk deneyecek olmak beni çok mutlu etti. Bildiğim kadarıyla yakın bir zamanda marketlerde satılmaya başlanacakmış. Karamelli minik waffle larını ailecek seviyoruz. Daha önce tekli paketlerde olanından tüketmiştik. Gayet lezzetliler. Çayın yanında çok güzel gidiyor. Kendilerine teşekkür ediyorum :)

İnstagramları : https://www.instagram.com/todayglobal/
Sayfaları : http://www.elvan.com.tr/tr


                                                        UNELLER :
    Uneller firması bizlere 3 farklı çeşitte ürün yollamış. Masalarda da galetaları , tahinli baklava tarzı kurabiyeleri ve tuzlu kuru pastaları vardı. Tatma imkanı da bulduk. Kuru pastaları , kurabiyeleri kim sevmez ki :) Tahinli kurabiyesi oldukça farklı ve güzeldi. Uzun süredir instagramdan takipteydim sayfalarını. Etkinliğe sponsor olmaları da beni mutlu etti. Ürünleri çeşitli marketlerde satılıyor. Çok teşekkür ediyorum :)

İnstagram : https://www.instagram.com/uneller/?hl=tr
Sayfaları : http://www.uneller.com/


                                                   COSMED :
  
     Cosmed benim çok sevdiğim cilt bakım firmalarından biri. Gerek ürünlerinin kalitesi gerekse içerik yönüyle başarılı bir firma.
Etkinlikte bizlere akne kontrol jellerinden ve denememiz için vanilyalı nemlendiren maske yollamışlar. Vanilya deyince bende akan sular duruyor :D En sevdiğim aromalardan birisi vanilya. Denemek için sabırsızlanıyorum açıkçası. Akne jelini severek kullanıyordum zaten. Blogumda da yazısı mevcut. Buraya tıklayarak yazısını okuyabilirsiniz. Kardeşimin ergenlikten dolayı sürekli sivilceleri çıktığı için onda da kullanıyoruz. Gayet başarılı ve işe yarıyor. Aldığınız ürüne boşuna para vermemiş oluyorsunuz.
Çok teşekkür ediyorum kendilerine :)

İnstagram : https://www.instagram.com/cosmedturkiye/
Sayfaları : http://cosmed.com.tr/anasayfa.aspx


                                          EKOZ KOZMETİK :
   Ekoz kozmetik firması bizlere , La Casa De Los Aromas isimli vanilyalı oda kokularından yolladı. Daha önce bu kadar güzel kokan oda spreyi kullanmamıştım. Bunu sıktığımda odam vanilyalı cupcake gibi kokuyor. İçinizi baymayan bir vanilya kokusu var. Elimde 3 şişe var. Mis gibi kokuyor , daha ne diyim :D
Teşekkür ediyorum :)

İnstagram : https://www.instagram.com/ekozkozmetik/
Sayfaları : http://www.ekozkozmetik.com/


                                                    BİODER :
   Bioder firması bizlere 2 etkili temizleyici peeling inden ve yüzdeki tüyleri azaltıcı serumlarından yolladı. Bioder markasının vücuttaki tüyleri azaltmada kullanılan ürünleri gerçekten başarılı. Ben daha önce kullanmamıştım ama kullanan arkadaşlarımdan olumlu sonuçlar alanlar olmuştu. Eczane ürünü olması da ayrı bir güvence veriyor. Tüy azaltma serisinin yanı sıra saç dökülmelerini engellemede de ürünleri mevcut. İki ürünü de merak ediyorum. Ürünler için çok teşekkür ederim :)

Sayfaları : http://www.bioder.com/


                                                   BİOBABY :
   BioBaby firması bizlere , bebekler için olan saç ve vücut şampuanı yollamış. Bu ürünün içerisinde alman papatyası , probiyotik ve ekinezya varmış. Doğal içerikli ve zararsız olduğu için bebek / çocuklarda kullanılıyor. Çok teşekkür ediyorum :)

Sayfaları : http://www.biobaby.com.tr/


                                         CECİLE KOZMETİK :
   Yine çok sevdiğim kozmetik firmalarından biri olan Cecile firması bizlere , 2 adet oje ve likit rujundan yolladı. Elimde likit rujlarının kırmızı rengi bulunuyor. Oldukça güzeller. Etkinlikte gelenlerin renklerine bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Kendilerine çok teşekkür ediyorum :)

İnstagramları : https://www.instagram.com/cecilebeauty/
Online Satış Sayfaları : http://www.cecileshop.com/


                                                     SEK SÜT :
    SEK firması bizlere yeni çıkan ürününden hediye etti. Evde yoğurt yapma oldukça revaçta olduğu için tam yağlı yoğurt sütü piyasaya sürmüşler. Gelir gelmez hemen ev yoğurdumuzu yaptık , gayetde güzel oldu. Dışarıdan hazır olarak aldığımız yoğurtlardan daha sağlıklı ev yapımı olanı. Ayrıca sunumlarına da bayıldım. Fırın kaplarında marshmallow tatlısı da yapmayı düşünüyorum. Çok teşekkürler :)

Facebookları : https://www.facebook.com/SEKDunyasi/
Sayfaları : http://www.sek.com.tr/


                                                 DOMESTOS :
   Domestos Firması bizlere , yoğun kıvamlı çamaşır suyundan ve tuvaletteki kokuları önleyici tabletinden göndermiş. Sürekli aldığımız ve kullandığımız bir marka. Çok teşekkür ediyorum :)

Facebookları : https://www.facebook.com/DomestosTR/
Sayfaları : http://www.domestos.com.tr/


                                 SIR TEMİZLİK / SEBA KİMYA :
    Sır firması bizlere , çeşitli temizlik ürünlerinden oluşan bir paket yollamış. Oda spreyini kullandık. Otel odalarındaki temiz çarşaflar gibi kokuyor ( evet bu şekilde tarif ediyorum :D ) , bayıldık kokusuna. Çok teşekkür ediyorum :)

Facebookları : https://www.facebook.com/SIRDeterjan/
Sayfaları : http://www.sebakimya.com/


                                       AKBRELLA ŞEMSİYE :
   Akbrella firması bizlere çok şık , kırmızı renkte , ahşap saplı şemsiyelerinden yollamış. Etkinliğe geldiğimizde sandalyemizin arkasına asılmıştı. Firmaya bu güzel şemsiye için çok teşekkür ediyorum :)

Sayfaları : http://www.akbrella.com.tr/


                                                      OMO :
   Omo firması bizlere Active Fresh sıvı deterjanlarından yolladı. Omo ile lekesiz kıyafetler. Severek kullanıyoruz. Çok teşekkür ederim :)

Facebookları : https://www.facebook.com/kirlenmekguzeldir/
Sayfaları : https://www.omo.com.tr/

 
                                                   BANVİT :
   Banvit firması bizlere , 50 TL ' lik alışverişlerde kullanmamız için 15 TL 'lik hediye kuponlarından yolladı. Tavuk ürünlerinde güvendiğimiz , iyi markalardan birisi. Kendilerine teşekkür ediyorum :)

İnstagramları : https://www.instagram.com/banvitburada/?hl=tr
Sayfaları : http://www.banvit.com/anasayfa/


                       SCHOLL VELVET SMOOTH EXPRESS :
   Scholl firması bizlere velvet smooth Express elektronik ayak bakım törpüsü yolladır. Açıkçası kutuyu görür görmez hepimiz aynı anda Scholl mü o ? dedik. Etkinlikte beni en çok heyecanlandıran ürün bu oldu. Daha önce hiç deneme fırsatım olmamıştı. Ayrıca yeni çıkan pembesini yollamaları da beni mutlu etti. Ayrı bir blog yazısı ve instagram paylaşımları mutlaka gelecek. Çok teşekkür ediyorum Scholl Türkiye ve Yöntem Pr :)

Facebookları : https://www.facebook.com/schollturkiye/
Sayfaları : http://www.scholl.com.tr/  Yasemincim gerçekten çok emek vererek bu etkinliği hazırlamış. Gerek organizasyon gerekse sponsorlar bakımından. Ben etkinlikten çok keyif aldım. Darısı diğer nice güzel etkinliklere :)
                                             Sevgiler..

2 yorum:

  1. Hediyelerini güzel günlerde kullan çok güzel bir etkinlikti instagramdan takip ettim ♥
    Kızsal Şeyler

    YanıtlaSil
  2. güle güle kullan canım sevgiler :-))

    YanıtlaSil