31 Mayıs 2016 Salı

LOREAL MUCİZEVİ YAĞ

      Herkese Merhabalar ;

  Bugün blogda , popülerliği oldukça artmış olan yüz yağlarından Loreal 'in Mucizevi Bakım yağını inceleyeceğiz. Özellikle ünlü yabancı youtuberların yüz yağlarıyla çeşitli makyaj uygulamaları yapmalarından sonra Türkiye'de de satışları artan ürünlerden biri oldu.
Türkiye 'ye ilk olarak Loreal markasının yüz yağı geldi. Daha sonra Dirty Works gibi çeşitli firmalarda yüz bakım yağları piyasaya çıkarttı.
Bakım yağlarının yüze bakım yapmasının yanı sıra kozmetikte de glowy skin adı altında uygulamalar yapılmaya başlandı. Nemli makyaj süngerine 2-3 damla yüz bakım yağlarından damlatılıp , fondöten/kapatıcılar o sayede dağıtılmaya başlandı. Bu akım özellikle kuru ciltliler , glowy skin yani aydınlık ten makyajı sevenler için harika bir uygulama oldu.

♥ İçerisinde 8 farklı yağ bulunuyor ve cilde bakım yapmayı vaad ediyor.

♥ Uygulandıktan sonra ve ertesi günü cildinizin ışıldadığını fark ediyorsunuz.
♥ Ürün cam şişeye ve damlalıklı bir sisteme sahip.

♥ 30 ML ' lik bir ürün olmasına rağmen size uzun süre yetiyor.


♥ Hassas ciltlere uygun olduğu söyleniyor. Benim cildimde kızarıklık , sivilcelenme vs. yapmadı. Ama bazı kişilerde sivilcelenme yaptığını duydum. Bu tarz yağları , yağlı ciltler alırken mutlaka araştırarak almalı. Ya da cildine yağ türü ürünler iyi gelmiyorsa bu ürünleri denememeli.
♥ Nemli makyaj süngerine 2-3 damla bu yağdan damlatıp , daha sonra fondötenimi uygulamayı çok seviyorum. Bir de fondöteniniz ışıltılı bir yapıya sahipse tadından yenmiyor :)

♥ Gece yatmadan önce elime 3-4 damla damlatıp , elimle ısıtarak yüzüme tampon hareketlerle uyguluyorum.
♥ Kuru yağ formülünde bir ürün olduğu için yüzünüzü vıcık vıcık yağlı yapmıyor.

♥ Uygulandıktan 25 - 30 dk sonra cilt tarafından emiliyor.

♥ Fiyatı indirimlerde 20 TL 'ye düşüyor.

Gratis , Watsons , Rossmann ve çeşitli marketlerden satın alabilirsiniz :)İnstagram : @mimarca_makyajSevgilerle...
1 yorum: